Minos Hotel 4*

Tere tulemast Minos Hotel 4 * -sse – teie hubasesse nurka Rethymnonis!

Hotell Minos pakub mugavat majutust ja suurepäraseid tingimusi lõõgastumiseks Kreeta ühes kaunimas nurgas. See hotell asub ideaalselt vaid mõne sammu kaugusel kuldsest rannast ja väga lähedal kesklinnale.

Hotelli Minos tubades on ühendatud kaasaegne disain ja hubasus, pakkudes teile viibimise ajal rahu ja lõõgastust. Kõik toad on varustatud kaasaegsete mugavustega ning neist avaneb suurepärane vaade merele või ümbritsevale maastikule.

Saate lõõgastuda basseini ääres, nautida maitsvat kööki restoranis või lihtsalt veeta aega fuajeebaari hubases õhkkonnas.

Hotell Minos pakub ka erinevaid võimalusi välitegevusteks. Saate treenida meie spordikeskuses, mängida tennist väljakutel või proovida erinevaid veespordialasid rannas.

Tänu suurepärasele asukohale saate hõlpsasti avastada ka Rethymnoni vaatamisväärsusi ja ilu. Ajalooline keskus, kitsad tänavad, kohalikud turud ja hämmastav arhitektuur on vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Ükskõik, kas otsite lõõgastavat rannapuhkust või soovite sukelduda selle koha kultuuri ja ajalugu, on Minos Hotel 4* teie ideaalne valik. Tulge külla ja loome teile Kreetal unustamatu elamuse!

Sobib peredele, paaridele, aga ka neile, kellele on oluline  linna infrastruktuuri lähedus.  Siin on palju kõrtse ja restorane ning arvukalt suveniiripoode. Hotell on kuulus oma köögi poolest, kus on mitmekesine ja maitsev toit ning väga vastutulelik ja südamlik personal, taktitundelised ja kiired kelnerid. Hotell asub Rethymnoni sinise lipuga tähistatud liivarannast kahe minuti kaugusel. Tegemist on avaliku linnarannaga. Rannarätikud on hotelli poolt.

  Soovitame neile, kellele meeldib linnas puhata, poode, restorane külastada ja samal ajal puhast merd nautida.