Blogi

Kleopatra rand

Maailmas on palju randu. Kuid üheks ilusamaks peetakse Kleopatra randa Türgi Alanyas. Legendi järgi on see rand Marcus Antoniuse kingitus kuningannale. Kleopatra rand on mitu korda saanud maineka sinise tunnuslipu ebatavaliselt selge vee, turvaliste suplustingimuste ja arenenud infrastruktuuri eest. Särav ja lõbus elu otse ranna kõrval ei vaibu hetkekski – päeval saavad puhkajad aktiivselt aega veeta spordiväljakutel, jalutada parkides, jalga puhata erilaadsetes kohvikutes ja kogeda veekeskuses uusi tundmusi. Õhtul ja öösel teevad uksed valla arvukad klubid ja diskoteegid, mis asuvad otse ranna juures ning meelitavad ööelu nautijaid  oma tulede ja tantsurütmidega hommikuni välja.

 Ja muidugi on ranna lähedal kuulsa Kleopatra nimelisi hotelle. KLEOPATRA MUZ HOTEL 3 * asub esimesel liinil oma erarannal Vahemere kaldal. Puhkus selles hotellis sobib neile, kellele meeldib nautida merd ja randa, jalutuskäike ja lõbusat meelelahutust.

 Kolmandal liinil asub KLEOPATRA MICADOR 4

 See hotell on säästlik linnahotell aktiivse ööelu nautijatele ja ostlejatele, kuna asub ööklubide ja arvukate baaride vahetus läheduses ning kiviviske kaugusel on lõputud ärid ja poekesed…

 150 meetri kaugusel rannast asub KLEOPATRA REMI HOTEL 4 *. Läheduses on mitmesugused restoranid, baarid ja kauplused, vee- ja lõbustuspark. Hotell sobib rahulikuks puhkuseks mere lähedal. Hotelli territooriumil on lastebassein ja restoranis on saadaval lastemenüü.

 Veidi kaugemal, kilomeetri kaugusel vilkast Alanya keskusest ja 800 meetri kaugusel kuulsast Kleopatra rannast asub KLEOPATRA RAMIRA HOTEL. Selles hotellis on ka 6-12-aastastele lastele mõeldud lasteklubi. Lapsed saavad aega veeta basseinis ja mänguväljakul.

Rannapuhkus

Kui ihkate äkki oma elus vaheldust, kui näete unes lumivalgeid supelrandu ja taevasinist merd, siis on viimane aeg pakkida kohver, panna kaasa supeltrikoo, rannajalatsid, panama, päikesekreem ja … sõita mere äärde nautima rannapuhkust!

Et puhkus mööduks hästi, tuleb teada, mille poolest reisid üksteisest erinevad, millised on nüansid. Näiteks erineb puhkus lastega mere ääres perepuhkusest merel teineteisest suuresti. Sest mereäärsel lastepuhkusel on mitmeid erinõudeid, nagu lõbustusparkide olemasolu, madalvesi.

Albamare reisibüroo pakub väga erinevaid ja soodsaid rannapuhkuse reise! Võta meiega ühendust ja me leiame just Teile kõige sobivama reisi!