VIISAINFO

Viisad

Albamare reisibüroo soovitab meie klientidel iseseisvalt kontrollida sihtriigi sisenemisnõudeid ja vajalikke dokumente enne reisi planeerimist. Kuigi meie meeskond on valmis pakkuma üldist teavet ja suuniseid, on oluline, et reisijad ise kinnitaksid hetkeseisuga kehtivad sisenemisreeglid. Meie eksperdid on siiski valmis abistama ja juhendama teid vajalike dokumentide, nagu viisade, reisipasside ja muude oluliste paberite korraldamisel. Meie eesmärk on tagada, et teie reis on sujuv ja muretu ning et olete varustatud kõigi vajalike dokumentidega, mis võimaldavad teil oma sihtkohta nautida.

Riigi kirjelduse lehelt leiate iga suuna kohta vajaliku teabe

 

 

EESTI HALL VÄLISMAALASE PASS, OLEMAS ELAMIS- JA TÖÖLUBA EESTIS


Alates 11.aprillist 2014 lõpeb Eestis elavatele halli välismaalase passi omanikele Türgi viisa väljastamine piirilt. 
Eesti elamisloaga kodanikud, kes omavad halli välismaalase passi saavad Türgi viisa enne reisi ainult läbi uue Elektroonilise Viisa Taotluse Süsteemi (Electronic Visa Application System www.evisa.gov.tr). See süsteem võimaldab kliendil saada e-viisa onlines umbes kolme minuti jooksul. Viisa taotleja peab logima sisse www.evisa.gov.tr, täitma nõutud andmed, peale avalduse vastuvõtmist tuleb teha online makse ning e-viisa alla laadida, välja printida ja reisile kaasa võtta.

E-viisa taotlemiseks vajalikud dokumendid on:

– pass, mille kehtivusaeg on vähemalt 6 kuud peale reisilt naasmist

– lennupileti (või mis iganes muu transpordivahendi pileti) olemasolu

E-viisa on kehtiv vaid turismi- või ärireisi toimumise korral. Teistel juhtudel, nagu töö- või õppereis, on nõutud tavaviisa, mis antakse välja saatkondades ja konsulaadis. Online

mitmekordse sisenemisega elektroonilise viisa saab taotleda kuni 90 päevaks maksumusega 25 USD, tingimusel, et kogu viibimine Türgis ei ületa 90 päeva 180 päeva jooksul.

NB! TÄPSUTAGE KINDLASTI VIISA MAKSUMUS ALATI ENNE TAOTLEMIST!

Uudiskiri

Albamare infolehed tutvustavad Teid uutele kuumadele sihtkohtadele ja annavad teada soodsatest puhkusereisidest. Olge reisiuudistega kursis ja tellige oma postkast!