Margarita saar (La Isla de Margarita)

Margarita saar

Margarita saar (La Isla de Margarita) on populaarne puhkuseveetmise koht nii turistide kui ka kohalike hulgas meelitades sinna aastas kuni pool miljonit külastajat. Siin on ilusad valged liivarannad, õhutemperatuur püsib aastaringselt 27-30 kraadi ja sademeid on küllaltki vähe. Kolumbuse poolt avastatud suurim saar La Isla de Margarita asub Kariibi meres, vaid 38 kilomeetri kaugusel mandrist. See on ainus selles piirkonnas sügiseti möllavate orkaanide mõjupiirkonnast väljajääv saar, mis teeb sellel puhkamise ohutuks.

Saare pealinn on La Asuncios, kuid meeliköitev seltsielu käib hoopiski Porlamaris. Margarita saar on maksuvaba, mis teeb hinnad riigi üldisest madalast hinnatasemest veelgi soodsamaks. Randadest parimateks peetakse Playa el Agua, Playa Guacuco ja Playa el Tirano.

Purjelaudureile soovitame aga Playa el Yaque randa, mis tänu püsivatele tuultele sobib nii algajaile kui ka kogenud sõitjatele. Lisaks rannapuhkusele, värvikirevale ööelule ning ostlemisele, saab vaba aega sisustada džiibisafariga saarel, võtta ette kaatriretk lähisaartele Isla de Coche ja Isla de Cubagua või minna hoopiski paariks päevaks mandrile.

Photos de la Martinique
Photos de la Martinique
Place De La Comedie, Montpellier
Place De La Comedie, Montpellier
VENEZUELA ISLA MARGARITA PEDRO GONZALEZ
VENEZUELA ISLA MARGARITA PEDRO GONZALEZ

Täiendav info

  • Riigikeel: hispaania
  • Pealinn: Porlamar
  • Rahvaarv: 436 900
  • Rahvuslik valuuta: bolivar
  • Usk: katolik
  • Ajavöönd: -5

Uudiskiri

Albamare infolehed tutvustavad Teid uutele kuumadele sihtkohtadele ja annavad teada soodsatest puhkusereisidest. Olge reisiuudistega kursis ja tellige oma postkast!