Borneo saar

Langkavi saarestikul on suurepärased supelrannad, väga hea õhk, kaunis vaade merele, mis võimaldab turistidel unustada linnamelu. Kogu saar on vabakaubanduse vöönd. Lennukid Langkavile maabuvad Kuala Lumpurist Padang Matsirati lennuväljale. Käesoleval ajal on Langkavi saar muutunud põllumajanduspiirkonnast Malaisia kaubandus- ja turismikeskuseks. Selle tööstustsoonid asuvad Kuahi, Padang Matsirati ja Padang Lalangi linnades. Langkavist on loodud palju legende ja linn on palverännakute kohaks turistidele.

Soovitame käia Mhsuri haual, ärapõlenud riisiväljal, kuumaveeallikatel, Musta liiva rannas. Paadisõite korraldatakse Raseda neiu järvele (Tasik Daijang Bunting), samuti Gua Seritale ja Gua Langsirile.

Pangkor

Pangkor on troopilisse rohelusse uppuv saar. Turistide teenistuses on mitu nooblit hotelli. Neis elades saab nii puhata kui ka näha kohalike kalurite igapäevaelu. Vaatamata kogu maa tormilisele arengule, jääb Pangkor neitsilikuks paradiisinurgakeseks, kuhu püüdlevad inimesed, kes ihaldavad vaikust ja rahu. Peale selle teeb laev neljakümneminutilise sõidu ajal üle Lumuti lahe peatuse Suengei Penang Kesili ja Suengei Penang Besari saartel, kus paiknevad kalandusasundused.

Pangkoril on kaks supelranda – Pasir Bogak ja Teluk Nipah, kus on teile palju aktiivse merepuhkuse võimalusi. Kusjuures Pasir Bogak on rohkem urbaniseeunud, aga Teluk Nipah säilitanud metsiku looduse. Saare vaatamiseks võib rentida autobusssi või mootorratta. Suur valik restorane on teie teenimiseks valmis.

Penang

Penangi saar asub Malaisia poolsaare loodekalda ligidal ja on koos maaribaga, mida varem nimetati Wellesley provintsiks, Penangi osariigi koosseisus. Penang on laialt tuntud kui “Idamaa pärl\”. Penangil on ühinenud imeliselt muinasaeg ja tänapäev: tänaval liiguvad rikšad, kellest kihutavad mööda viimase mudeli autod, tagasihoidlikud koloniaalaja pereelamud ja vanad kirikud moodsate villade ja pilvelõhkujate lähimas naabruses.

Uudiskiri

Albamare infolehed tutvustavad Teid uutele kuumadele sihtkohtadele ja annavad teada soodsatest puhkusereisidest. Olge reisiuudistega kursis ja tellige oma postkast!