Tere tulemast Malaisiasse: Eksootiline paradiis lõunapoolsetel laiuskraadidel!

Eksootiline Malaisia

Malaisia on lummav riik Kagu-Aasias, kus kaunid loodusmaastikud kohtuvad rikkaliku kultuuripärandiga. Selle maa eripalgelisus pakub unustamatuid elamusi igale reisijale.

Malaisias võite avastada kõrgeid mägesid, metsikuid džungleid ja imelisi rannikuääri. Lummavaid saari, nagu Langkawi, kus saate nautida liivarandade puudutust ja selgeid siniseid laguune. Kui olete seiklushimuline, ootavad teid suurepärased võimalused matkamiseks, sukeldumiseks ja džunglis seiklemiseks.

Kapalai Resort, Sabah, Malaysia
Sabah, Malaisia

Kui soovite sukelduda rikkaliku kultuuri ja ajaloo maailma, külastage Malaisia linnu nagu Kuala Lumpur, mis ühendab traditsioonilist arhitektuuri ja kaasaegseid pilvelõhkujaid. Iidsete templite ja mošeede avastamine on samuti elamus, mis pakub sügavat sissevaadet kohalikku kultuuri ja uskumustesse.

Malaisia köök on maailmakuulus ja tõeline gurmaanide unistus. Nautige maitseelamusi, mida pakuvad tänavatoidu müüjad, või külastage kohalikke restorane, et proovida traditsioonilisi roogasid nagu nasi lemak ja mee kari. Ärge unustage proovida ka kuulsat Duriani – maitset, mis jagab inimesi, kuid pakub unustamatut kogemust kõigile julgetele maitsemeeltele.

Malaisia on ka ostjate paradiis, kus leiate kõike alates kaubanduskeskustest kuni traditsiooniliste turgudeni. Olge valmis kogema Malaisia külalislahkust ja sõbralikkust ning avastama ainulaadseid suveniire, käsitööesemeid ja kohalikke kunstiteoseid.

Lõpuks, ärge unustage külastada Malaisia rahvusparke ja looduskaitsealasid, kus saate näha haruldasi loomaliike, sealhulgas orangutanisid ja tiigreid. Olge osa ökoturismist ja aidake kaasa loodusvarade säilitamisele.

Tulge ja avastage Malaisiat, kus unistused saavad teoks! Tervitame teid siin sooja naeratuse ja avatud südamega.

Kuala Lumpur, Malaysia.
Kuala Lumpur, Malaisia.

 

Borneo saar

Langkavi saarestikul on suurepärased supelrannad, väga hea õhk, kaunis vaade merele, mis võimaldab turistidel unustada linnamelu. Kogu saar on vabakaubanduse vöönd. Lennukid Langkavile maabuvad Kuala Lumpurist Padang Matsirati lennuväljale. Käesoleval ajal on Langkavi saar muutunud põllumajanduspiirkonnast Malaisia kaubandus- ja turismikeskuseks. Selle tööstustsoonid asuvad Kuahi, Padang Matsirati ja Padang Lalangi linnades. Langkavist on loodud palju legende ja linn on palverännakute kohaks turistidele.

Soovitame käia Mhsuri haual, ärapõlenud riisiväljal, kuumaveeallikatel, Musta liiva rannas. Paadisõite korraldatakse Raseda neiu järvele (Tasik Daijang Bunting), samuti Gua Seritale ja Gua Langsirile.

Pangkor

Pangkor on troopilisse rohelusse uppuv saar. Turistide teenistuses on mitu nooblit hotelli. Neis elades saab nii puhata kui ka näha kohalike kalurite igapäevaelu. Vaatamata kogu maa tormilisele arengule, jääb Pangkor neitsilikuks paradiisinurgakeseks, kuhu püüdlevad inimesed, kes ihaldavad vaikust ja rahu. Peale selle teeb laev neljakümneminutilise sõidu ajal üle Lumuti lahe peatuse Suengei Penang Kesili ja Suengei Penang Besari saartel, kus paiknevad kalandusasundused.

Pangkoril on kaks supelranda – Pasir Bogak ja Teluk Nipah, kus on teile palju aktiivse merepuhkuse võimalusi. Kusjuures Pasir Bogak on rohkem urbaniseeunud, aga Teluk Nipah säilitanud metsiku looduse. Saare vaatamiseks võib rentida autobusssi või mootorratta. Suur valik restorane on teie teenimiseks valmis.

Batu Caves Malaysia
Batu koopad Malaisia

Penang

Penangi saar asub Malaisia poolsaare loodekalda ligidal ja on koos maaribaga, mida varem nimetati Wellesley provintsiks, Penangi osariigi koosseisus. Penang on laialt tuntud kui “Idamaa pärl\”. Penangil on ühinenud imeliselt muinasaeg ja tänapäev: tänaval liiguvad rikšad, kellest kihutavad mööda viimase mudeli autod, tagasihoidlikud koloniaalaja pereelamud ja vanad kirikud moodsate villade ja pilvelõhkujate lähimas naabruses.

Uudiskiri

Albamare infolehed tutvustavad Teid uutele kuumadele sihtkohtadele ja annavad teada soodsatest puhkusereisidest. Olge reisiuudistega kursis ja tellige oma postkast!