Tere tulemast Prantsusmaale: Armastuse ja kultuuri maa!

Prantsusmaa on unistuste riik

Prantsusmaa on kaunis riik, kus ajalugu, kunst, gastronoomia ja ilu sulavad kokku. See sihtkoht pakub reisijatele mitmekülgseid elamusi.

Eiffel Tower
Eiffeli torn

Avastage romantilist Pariisi, kus Eiffeli torn, Louvre’i muuseum ja Champs-Élysées ootavad teid. Nautige maailmakuulsaid Prantsuse patseerikuid ja kohvi, samuti haute cuisine’i restoranide kunsti.

Külastage Provence’i piirkonda, kus lõhnab lavendel ja saate nautida maalilisi külasid ning veiniaedu. Ärge unustage külastada Côte d’Azuri rannikut, kus luksuslikud kuurordid ja päikeselised rannad pakuvad puhkust ja lõõgastust.

Prantsusmaa ajalugu ja kultuur on erakordselt rikkalikud. Külastage Versailles’i paleed, mis on tuntud oma grandioosse arhitektuuri ja kaunite aianduse poolest. Nautige kaunist gooti stiilis katedraali Notre-Dame’i ja võluvat Mont Saint-Micheli saart.

Prantsuse köök on maailmakuulus oma peene gurmeega. Naudige juustude, veinide ja värskete saiakeste maitseid. Proovige traditsioonilisi roogasid nagu escargots (teod) ja coq au vin (kanahautis veiniga), et saada tõeline Prantsuse maitseelamus.

Prantsusmaa on ka moe pealinn, kus saate avastada maailmakuulsaid disaineripoode ja osaleda moeüritustel. Leidke oma stiil ja naudige šikke ostuelamusi.

Tulge ja avastage Prantsusmaad, kus elegants ja romantika kohtuvad. Me tervitame teid siin avatud südame ja rikkalike kultuurikogemustega.

Prantsusemaaon Lääne-Euroopa riik, mille naaberriigid on Belgia, Luksemburg, Saksamaa, Šveits, Itaalia, Monaco, Andorra ja Hispaania.

Prantsusmaa on Euroopa Liidu asutajaliige, kuulub NATO-sse ja on ÜRO Julgeolekunõukogu alaline liige.

Colmar, Alsace, France.
Colmar, Alsace, Prantsusmaa.

Täiendav info

  • Riigikeel: prantsuse
  • Pealinn: Pariis
  • Rahvaarv: 64 768 389
  • Rahvuslik valuuta: EURO €
  • Usk: katolik
  • Ajavöönd: Kesk-Euroopa aeg

Uudiskiri

Albamare infolehed tutvustavad Teid uutele kuumadele sihtkohtadele ja annavad teada soodsatest puhkusereisidest. Olge reisiuudistega kursis ja tellige oma postkast!