Aquila Atlantis Hotel 5*

Linnahotell AQUILA ATLANTIS HOTEL 5* asub Iraklioni kesklinnas. Siit avaneb kaunis vaade ajaloolisele sadamale ja Veneetsia keskaegsele kindlusele. See hotell sobib suurepäraselt neile, kes on tulnud vaatamisväärsustega tutvuma või ärireisile, ning siin on loodud võimalused äriürituste korraldamiseks. Lähedal asub meresadam, kust saab sõita Santorinile. Väike Santorini saar on kuulus oma hämmastava ajaloo, tänavate maalilise ilu, lumivalgete siniste kuplitega kirikute, lummavate maastike ja väga puhta merevee poolest.

 Hotell AQUILA ATLANTIS HOTEL vastab Aquila keti kvaliteedistandarditele. See asub kesklinnas ning jalutuskäigu kaugusel baaridest, kõrtsidest, kauplustest ja ööklubidest.

 Hotelli 7 konverentsiruumi on varustatud moodsa audiovisuaal-, kliima- ja sünkroontõlkeseadmetega. Lähedal asub laia rannajoonega Karterose liivarand, mis koosneb mitmest lahest. Karterose rannas on puhkajate käsutuses päikesevarjud, lamamistoolid, dušid, riietuskabiinid ja tualettruumid.

Hotelli katusel on mageveega välibassein ja avatud päevitamisterrass. Hommikusööki serveeritakse igal hommikul hotelli moodsas sohvabaaris. Hotelli pearestoranis serveeritakse Vahemere köögi roogasid ja peeneid veine.