• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585
Madrid

Madrid on Hispaania pealinn, mis asub 300 kilomeetri kaugusel merest Mansanarese jõe kaldail 650 meetri kõrgusel platool. See on maailma üks ilusamaid linnu, millel on kolossaalne kultuuri- ja kunstipärand. Siin saavad võhivõõrad ruttu sõpradeks, aga armunud leiavad teineteise. Siin on loomulikult sulandunud tänapäeva ärikeskused ja keskaegne arhitektuur, parimad Euroopa ööklubid, suurimad autletid (outletid) ja toredad pargid.

Barcelona

Barcelona on Kataloonia autonoomse provintsi pealinn, Hispaania peamine turismi pärl. Suuruselt teine linn Pürenee poolsaarel, asudes maa kirdeosas 120 kilomeetri kaugusel Hispaania ja Prantsusmaa piirist. See linn, mis on kinkinud maailmale Antonio Gaudi, Juan Miro, Hose Carrerase, Moncerat Caballee, Pablo Picasso.

Costa Brava

Costa Brava on kahtlemata Hispaania üks kõige maalilisem paik. See on imeliselt kaunis Vahemere kaldaäärne, mis kulgeb alates Barcelonast peaaegu kuni Prantsusmaa piirini. Costa Brava – see on meretuultest uhutud lahed, võimsad järsud kaljud, mida katab männimets; kutsuvad supelrannad pimestavalt valge liivaga, kindlalt kaitstud tuulte eest võimsate hiigelkaljudega, mille nõlvadel kasvavad männi- ja oliivipuusalud.

Costa Dorada

Costa Dorada asub Vahemere kaldal ja ulatub alates Barcelonast kuni Tarragoni provintsini. See on Vahemere-äärne ala, mille nimetus tähendab „Kuldset randa“. Sellise nimetuse sai see imetaoline paik kohalike randade kuldse helgiga liiva tõttu, mis sädeleb päikese kiirtes imeliselt. Costa Dorada on üks Hispaania suurepärasemaid puhkekohti. Igal aastal meelitab ta siia sadu tuhandeid turiste oma ebatavaliste maastike, pehme kliima, värske mereõhu, unikaalsete looduskaitsealade ja kohaliku ajaloo iidsete mälestusmärkidega.

Costa del Sol

Costa del Sol on kõige lõunapoolsem Vahemere rannik Hispaanias, mis ulatub Malaga linnast Gibraltari väinani. Tõlkes tähendab selle kuurordiregiooni nimetus “Päikese randa”. Costa del Soli kuurorte loetakse kõige prestiižikamateks ja noobliteks kogu Hispaania rannikul. Paljud kuulsused, aristokraadid ja suurkompaniide omanikud on valinud Costa del Soli oma residentsi asukohaks.

Kanaari saared

Kanaari saared on Hispaania troopikaparadiis. Mandril elavatel hispaanlastel assotsieeruvad need lõbusa ja sooja puhkuseveetmisega kogu aasta vältel, samuti nagu tuhandetel välisturistidel, kes valivad Kanaari saared aastaringse puhkuse kuurordiks. Kanaaridel on seitse saart, mis asuvad kõigest saja kilomeetri kaugusel Aafrika rannast.

Mallorca

Mallorca on Baleaaride saarestiku suurim saar, kus asub ka regiooni pealinn – Palma de Mallorca. Kuurorditurism on Mallorca peamiseks elutegevuseks. Saarel on moodsate hotellide lai võrgustik, mis tagab külalistele esmaklassilise mugavuse, saarel on väga eriline ja värvikas loodus. Tänu soodsale vahemerekliimale kuulub Mallorca kuurortide hulka, mida turistid külastavad aastaringselt.

Ibiza

Ibiza on Baleaaride saarestiku suuruselt kolmas saar, mis asub Vahemeres ja kuulub Hispaaniale. Päike ja meri ei ole sugugi peamine faktor, mille nimel tuhanded turistid igal aastal siia suunduvad. Ibiza on üle ilma kuulus oma tantsuõhtute ja diskoteekidega. Saare samanimeline pealinn ja San Antonio linn on kõige popimad noortekeskused. Kuid peale ööklubide on Ibizal rohkesti muid huvitavaid kohti: selle hambulisel ebatasasel rannikul on kümneid muinasjutulisi valge liivaga supelrandu, varjulisi lahesopikesi, valgete majakestega asundusi, mis on peitunud järskude kaljude vahele, rohelise taimkattega künklik maastik, mida kaunistavad viigi- ja oliivipuud. Eredad värvid, valged majakesed, pidevalt paistev päike ja täielik vihmade puudumine on muutnud saare tuhandetele turistidele ihaldusväärseks paigaks.

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.