• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Tšehhi Vabariik

Tšehhi lipp

Tšehhimaa on üks Euroopa ilusamaid maid, asudes otse Euroopa südames. See on kontrastide maa, kus esineb slaavilikku omapära, keskaegset peenutsemist ja lahedat kaasaegsust. Tšehhi kuulub maailma kümne külastatavama riigi hulka: on ju sellel maal kõik, mida ihkab turisti rahutu hing: vanalinnad originaalse omaaegse arhitektuuriga, mäeahelikud, looduskaitsealad, unikaalsed terviseveed.

Puhkus Tšehhis on eelkõige linnade imepärase arhitektuuri nautimine. Seda maad nimetatakse õigusega „losside ja kindluste linnaks". Tšehhis on üle kahe tuhande unikaalse arhitektuuriansambli. Puhkus Tšehhimaal hämmastab oma mitmekesisusega. Asudes Euroopa südames, pakub see maa turistidele suurepärast arhitektuuri, tervisekeskusi ja kõrgema klassi mäesuusatamise trasse. Tšehhimaa looduse rikkus ja relfeefi iseärasused soodustavad siin ka aktiivset puhkust.

Muidugi on Tšehhimaa peamine aare Praha: linn, mis on sajandite vältel kogunud arhitektuuri šedöövreid ja keskaegseid legende. Sellesse linna sõidetakse nautima uskumatut ilu, kitsaste sillutatud teede õdusust, erilist vabaduse atmosfääri ja lõputut pidupäeva. Prahat loetakse maailma üheks kaunimaks pealinnaks. Linn on ilus igal aastaajal, kuid eriti jõulueelsel ajal ja kevadel, kui kõikjal õitseb ja õilmitseb, kui see on täis muusikat. Praha võlub oma muinasjutulisusega. Sellist külluslikku kirevat ja eri stiilide arhitektuuri, mis on omavahel harmooniliselt ühinenud, vaevalt te kusagil mujal leiate. Praha muinasjutulisus ilmneb eriti õhtuti, kui tühjavõitu tänavatel süüdatakse laternad ja need muutuvad justkui lastenäidendi dekoratsioonideks. Puhkuse ja ravi tagavad teile Tšehhi parimad kuurordid. Puhas mägismaa õhk, tervistav kliima, suurepärased kliinikud, laitmatu teenindamine, lõbustused − Tšehhimaa kuurortides on kõik, mida vajate tervenemiseks ja puhkuseks.

 

Täiendav info

  • Riigikeel:tšehhi
  • Pealinn:Praha
  • Rahvaarv:10 548 500 (2011)
  • Rahvuslik valuuta:kroon (CZK)
  • Usk:kristlik
  • Ajavöönd:Kesk-Euroopa aeg

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.