• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Iisrael

Iisraeli lipp

Iisrael asub Lähis-Idas. Läänest piirneb Iisrael Vahemerega, idast Süüria−Aafrika murdekohaga, lõunast − Punase merega. Iisraeli naaberriigid on Liibüa, Süüria, Jordaania ja Egiptus.

Iisraelis on vahemerekliima kuuma ja kuiva suvega (aprill-oktoober) ja suhteliselt pehme talvega (november-märts). Surnud mere äärsetes kuurortides kestab aastaringselt suvi.

Iisrael meelitab inimesi ligi paljudel põhjustel. Mõnele tähendab Iisrael päikselist kliimat, teisele aga ajalooliste, arheoloogiliste või religiooniga seotud vaatamisväärsuste poolest rikast paika.

Iisrael on kaasaegne maa, kus keeruline ajalugu on ühinenud kõrgeltarenenud infrastruktuuriga turismiks, mis pakub puhkust igale maitsele. Iisraeli toretsevad rannad, linnamelu, looduskaitsealad, ravikuurordid, religioossed pühapaigad, kaubakeskused, turud, kunstnike, kolooniad, kontserdid parkides − see kõik on Teie teenistuses.

Iisrael on pühapaikade ja ajalooliste mälestusmärkide maa, olnud paljude maailmasündmuste areeniks, ja seetõttu on siin kõik lihtsalt läbi imbunud vaimsusest ja harmooniast. Siin on Jeruusalem, maailma kolme religiooni keskus oma kuulsa Nutumüüri, Davidi tsitadelli, paljude kloostrite, kirikute, sünagoogide ja mošeedega. See maa on üleilmse tsivilisatsiooni häll, paljude ajalooliste ja arhitektuuri mälestusmärkidega.

Erilise võlu puhkusele Iisraelis annab vaimse rikkuse suurepärane kooslus looduslikuga. Siin on tervistav isegi õhk, rääkimata Iisraeli Surnud mere „ravipärlivetest". Nimelt sellepärast sõidavadki inimested kõigist ilmakaartest ravima end Iisraeli riiki.

Iisraeli kolm kuurordivööndit Vahemere, Punase mere ja Surnud mere rannikul on laitmatu mugavuse näiteks. Tel-Aviv, Netanya, Caesaria, Hertsliya, Haifa, Eilat − kõik need Iisraeli linnad ja kuurordid pakuvad turistidele tohutu palju meelelahutusi, alates talispordiliikidest kuni sukeldumise, surfamise, deltaplanetarismi ja purjespordini. Veepargid, delfinaariumid, okeanaariumid − Iisraeli turismi vaatamisväärsustel lõppu ei tulegi.

 

Täiendav info

  • Riigikeel:heebrea ja araabia
  • Pealinn:Jeruusaleem
  • Rahvaarv:7 695 000 inimest
  • Rahvuslik valuuta:uus Seekel
  • Usk:islam
  • Ajavöönd:= Eesti aeg

Seotud kirjed

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.