• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Hainani saar

Hainani saar

Saar asub maa kõige lõunapoolsemas piirkonnas. Tõlkes tähendab Hainan Dao «saart, mis asub lõunapoole merd». See imeline koht mitmekesise floora ja fauna, termaalsete allikate ja kulutuurilis-ajalooliste mälestusmärkidega hämmastab otsemaid esimesest pilgust, niipea kui astud lumivalgele rannaliivale.

Hainan asub ühel laiuskraadil Havaiga, seepärast nimetatakse saart sageli «Idamaa Havaiks». Hainani saart uhuvad Lõuna-Hiina mere lained, aasta keskmine õhutemperatuur on +24 kuni +28 kraadi, veetemperatuur +25 kuni +26 kraadi. Saarele võib sõita aastaringselt.

Hainan on Hiinamaa miniatuuris. Siin on imelisel kombel ühinenud erineva turismi ja inimese tervenemise sfäär. Hainani saar pakub huvitavat tegevust ja meelelahutust nii noortele, lastega paaridele kui ka eakatele turistidele.

Mida huvitavat varjab endas see ebatavaline saar? Milliseid saladusi tõotab avada ränduritele? Hainan tähendab tuhandeid imetlushüüdeid. Räägitakse, et siin viibis kunagi Ahvide keiser Sun-Ukun ise. Teadagi on ta küll kangelane muinasjutust, kuid saar ise on nii sarnane muinasjutule ja nii väga tahaks seda tunda saada. Alustage tutvumist saarega linnast budda-keskusega «Nan-šan», mida loetakse peamiseks buddakeskuseks Aasias. Legendi järgi tõid delfiinid just siia, Hainani saarele tormi kätte jäänud budda mungad. Hainani saare keskuse maastikupark «Han-šan» on kutsutud tugevdama inimese vaimseid jõude, puhastama kõigest üleliigsest, mis lõhub tema hinge. Siin tundub, et ka lootosed on nagu müstilise lõhnaga. Pargis on kõik ehitatud kooskõlas vana hiina õpetusega «fen-šui» (ees on jõgi, tagapool meri), siin te tunnete oma «sisemist ettemääratust», aga virsikupuu all ehk õnnestub teil leida isegi elu mõte. Hainani saarel asub unikaalne Liblikate muuseum. Seal võib näha Hiina, teiste Aasiamaade, Ameerika ja Aafrika liblikate ning putukate kollektsiooni. Hainani saarel on loodud looduskaitseala: mäekuru tõelise troopikametsaga, kus liblikad elavad vabaduses. Ja te võite oma silmaga imetleda neid imepäraseid olendeid: selliseid endeemikuid ei näe te mitte kusagil mujal. On eksemplare, millest mõned maksavad oksjonidel üle 20.000 $. Vaevalt küll, et teil lubatakse neid osta, kuid imetleda tasub ikkagi.

Hainan on eksootilise šoppingu harrastajate paradiis. Siin asub suurim pärlimuuseum Aasias. Merepärlid ei ole üksnes ehted: neid võib juua noorenemiseks, kasutada kreemina naha valgendamiseks.

Hainan võimaldab puhata, tervist tugevdada, näha palju huvitavat ja ebatavalist. Hainan – see on Hiina ise oma saarelikus väljenduses, kus traditsioonid on seotud teeninduse kõrgtasemega, puutumatu loodus aga tehnoloogiliste uuendustega. Avastage enda jaoks uus Hiina – Hainani saar pakub teile sellise võimaluse!

Viimati muudetud Teisipäev, 03 Juuni 2014 21:16

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.