• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Hispaania

Hispaania lipp

Puhkus Hispaanias on tõeline pidupäev, täis uskumatut õnne, lõbusid ja vaimustust, mille iga hetk sööbib teile mällu kustumatult.

Hispaania on Euroopa kõige mägisem maa, mis hõivab suurema osa Pürenee poolsaarest. Põhjast piirneb riik Prantsusmaa ja Andorraga, läänest – Portugaliga, lõunast – Gibraltariga. Põhjast uhub seda Biskaia laht, idast – Vahemeri, läänest – Atlandi ookean. Hispaania on kuuma kliimaga maa, kuulus oma heatujulisuse ja külalislahkuse, temperamentsete elanike, eredate värvide ja kuumade tunnete poolest. See on suurte kunstnike ja poeetide kodumaa, kes said inspiratsiooni selle kordumatust ilust; see on kirgliku flamenko ja korrida kodumaa, legendaarsete südamemurdjate Don Juani ja Carmeni kodupaik. Puhkus Hispaanias muutub tõeliseks sündmuste, vaatemängude ja tunnete keeriseks: siin vaimustute Püha perekonna (Sagrada) toredatest lossidest, teete jalutuskäike muinasjutulistes Madridi aedades ja parkides, külastate ühte parimat Euroopa muuseumi, kus asuvad suurte kunstnike El Greco, Goya, Botticelli, Tiziani ja Rembrandti maalid.

Tegelikult kujutabki kogu Hispaania endast ühte tohutusuurt ajaloomuuseumi lahtise taeva all, mis on ümbritsetud kaunite mererandade ja kuurordivööndiga, millest paljusid peetakse parimaiks Euroopas. Hispaania meelitab igal aastal maale rohkesti turiste. Ja see ei juhtu juhuslikult. Tema Vahemere äärsed supelrannad, arhitektuuri mälestusmärgid, majasteetlikud mäed – kõik see avaldab muljet isegi kõige nõudlikumale külastajale. Hispaania, kus puhkus paistab silma oma mitmekesisusega, on paljutahuline ja turistidele huvipakkuv maa. Isegi kõrvuti asuvad provintsid on üksteisest väga erinevad, rääkimata linnadest, mis asuvad maa eri paikades. Võib matkata mägedesse või mõnuleda rannaliival, aktiivse puhkuse harrastajad võivad külastada Ibizat ja tantsida seal öö läbi. Võib külastada arvukaid Hispaania kuurorte, nagu Tenerife, Platja de Aro, Blanes ja paljusid teisi, ja te ei kahetse! Puhkus Hispaanias mõjub hästi ka oma hea kliima tõttu. Suvel tõuseb õhutemperatuur maksimaalselt 30 kraadini, talvel aga ei lasku alla 10 kraadi. Kui pooldate talipuhkuse mõnusid, siis Hispaania mägisuusatajate kuurordid on valmis lahkelt teid vastu võtma.

Hispaania rahvusroad on kuulsad üle ilma. Nad rahuldavad ka kõige pirtsakama gurmaani maitse. Tuntud kogu maailmas on samuti andaluusia ja kataloonia veinid. Muidugi ei ole Hispaania mõeldav ilma korridata. Kui te kavandate puhkust Hispaanias, siis kindlasti lülitage oma programmi härjavõitlus: see on Hispaania visiitkaardiks ja ilma seda nägemata jääb ettekujutus maast poolikuks. Puhkus Hispaanias sobib nii päikese käes mõnulejatele kui ka ajaloohuvilistele. Kõikjal rõõmustavad silma arvukad muistsed mälestusmärgid; iidsed linnad, lossid ja palju muud.

Täiendav info

  • Riigikeel:hispaania
  • Pealinn:Madrid
  • Rahvaarv:46 030 109 inimest
  • Rahvuslik valuuta:euro
  • Usk:katolik
  • Ajavöönd:-1

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.