• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Partnerid

Salva kindlustus
Liisi Laen
BTA kindlustus
Kidy Tour Estonia
Novatours
Tez Tour
TUI Baltics
St. Peterline
Cruiserline

Sandal & Beaches

Sandal & Beaches

Romantika, luksus ja eksootika ootavad teid Kariibi mere saartel üleilmselt kuulsates Sandals&Beaches kuurortides, mille deviis kõlab – Love Is All You Nee (Kõik teie käsutuses!).

Sandals&Beaches kuurortide ajalugu saab alguse 25 aastat tagasi Jamaikal, kui kompanii president Gordon Batch Stuart avas esimese kuurordi Montego Bei piirkonnas. Üle kümne aasta on Sandals&Beaches kuurorte tunnistatud parimateks "all inclusive" hotellide hulgas Kariibi mere rannal.

Sandals&Beaches – programmid:

  • \"Ela ühes – lõbutse kuues\" (Jamaika);
  • eriprogrammid abiellujatele, noorpaaridele ja pulma-aastapäeva pidajaile
  • piiramatute variantidega puhkuse võimalus (konstruktor «Lego»).

Kariibi mere saartel naudivad meeldivat puhkust kõik: nii need, kes matkavad üksi, kui ka need, kes soovivad veeta aega kahekesi. Tore on puhata koos perega, lastele on loodud hotellid Beaches, mis pakuvad palju atraktsioone, meelelahutusi kõige väiksematele turistidele: näiteks mini-loomaaiad, lõbusad muinasjutukangelased, kes tegelevad lastega ja vajaduse korral leitakse ka lastehoidjad. Vanematele lastele pakutakse erinevaid raalimänge ja teisi huvitavaid Sandals & Beaches hotellikomplekse (kokku 21), mis töötavad süsteemis all inclusive, asudes kuuel Kariibi mere saarel: Jamaikal, Saint-Lucie´, Antiqua ja Bahama saartel, Kuubal, Turksil ja Caicosel. Õhu temperatuur aastaringselt on 28–35 kraadi ringis, vee temperatuur 24–26 kraadi.

Sandals&Beaches all inclusive paketis on kõige kõrgema taseme teenindus, eksklusiivne majutus, söök ja jook 24 tundi ööpäevas (itaalia, prantsuse, kariibi, jaapani, mehhiko rahvustoidud, road mereandidest), palju võimalusi meelelahutuseks (akvapargid, sõit "banaanidel", veesuuskadel, paatidel...). Külalised võivad mängida tennist ja golfi.

Sandals&Beaches kuurortides täituvad teie kõige romantilisemad unistused!

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.