• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585
Varadero

Kuuba lääneosas, Montanza provintsis asuv kuurort on Lääne poolkera hoogsalt arenev turismikeskus. Kaunid valge liivaga rannad, Kariibi mere unikaalne floora ja fauna, eksootilised maastikud — kõik see ühtib siin arenenud infrastruktuuriga, hotellide, restoranide ja lõbustuskeskustega. Elu pulbitseb Varaderos ööpäev läbi. Päeval on turistid hõivatud rannaliival peesitamise, seiklusteotsijad aga jahisõitude, süvavee kalapüügi ja ekskursioonidega Kuuba kõige eksootilisematesse paikadesse.

Cayo Largo

Kuuba lõunaranniku lähedal asuvat saart loetakse ideaalseks kohaks pulmade pidamiseks ja mesinädalate veetmiseks. Ta asub otse Kariibi mere südames. Lumivalge liivaga 125 kilomeetrit supelrandu, kristalselt puhas vesi ja ürgne süvavete maailm — kõik see teeb Cayo Largo suurepäraseks mereäärseks kuurordiks. Cayo Largo sobib suurepäraselt mõõdukaks rannapuhkuseks kaugel kärarikastest kuurortidest, samuti veespordi ja romantiliste matkade armastajatele.

Olgin

Olgin on üks Kuuba idapoolsemaid provintse. Siin on imekspandavalt ilus rannik, tõelised troopilised tihnikud ja kõige kõrgema klassi hotellid. See on koht, kus Kuuba kunagi avastati. Provintsi samanimelist linna nimetatakse ilupuiestike linnaks − see upub troopiliste puude rohelusse. Olgini provintsis asuvad Kuuba kauneimad supelrannad, millest kõige tuntumad on Gvardalavaka, Playa-Esmeralda, ja Playa-Peskero. Playa-Esmeralda ehk Pärmutrirannik on kuulus oma imeliselt puhta pärlmutterkarva mere ja regiooni parimate supelrandadega.

Cayo Guillermo

Cayo Guillermo on väike troopiline saar Jardines-del-Rey arhipelaagi koosseisus Kuuba põhjarannikul. Selles kuurordis on säilitatud unikaalne ökosüsteem tänu suhtelisele isolatsioonile tsivilisatsioonikeskustest. See on parim koht metsiku looduse armastajaile. Siin võib näha kookospalme, sadu liike haruldasi linde, sh suurt roosade flamingode kolooniat. Saarest mitme kilomeetri kaugusel kümne kilomeetri suurune korallirahn − siin elutsevad haruldased kalad ja mereasukad, mis teeb need kohad tõeliseks

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.