• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Mallorca

Mallorca

Mallorca on Baleaaride saarestiku suurim saar, kus asub ka regiooni pealinn – Palma de Mallorca. Kuurorditurism on Mallorca peamiseks elutegevuseks. Saarel on moodsate hotellide lai võrgustik, mis tagab külalistele esmaklassilise mugavuse, saarel on väga eriline ja värvikas loodus. Tänu soodsale vahemerekliimale kuulub Mallorca kuurortide hulka, mida turistid külastavad aastaringselt.

See saar, mille looduskaitsealade arv ületab 40, on riikliku kaitse all kui üks ökoloogiliselt puhtamaid Vahemere kuurorte. Sellise tähelepanu valitsuse poolt on saar pälvinud looduslike tingimustega, tänu millele võivad saare elanikud kiidelda oma kõige pikema elueaga kogu Hispaanias.

Imelised omadused, mis selles looduse muinasjutulises nurgakeses on isegi õhul, avastati juba XIX.sajandil, kui saar muutus tolle aja kuulsaimate inimeste meelispuhkepaigaks. Järsud kaljurahnud, mis on kattunud täielikult männimetsaga, looduskaitsealad, majasteetlikud mäeharjad ja vapustavad supelrannad meelitavad ka täna rohkesti turiste, kelle kulka kuulub, muide, ka Hispaania kuninglik perekond! Nähtavasti armastavad hellitatud hispaania infandid eriti saare pehmet kliimat: siin ei ole kunagi kurnavat kuumust. Mallorca on suurepärane igas mõttes ja ei anna alla teistele kuurortidele ka vaatamisväärsuste poolest. Nii kunstihuvilised kui ka teisedki kristalselt puhast liivaranda nautivad puhkajad võivad teha matka näiteks Alcudiasse. See keskaegne linnake on tänaseni ümbritsetud võimsa kindlusemüüriga, mis varem kaitses kohalikke elanikke kutsumata külaliste eest, tänapäeval aga, vastupidi, meelitab siia rohkem turiste.

Alcudia lähedal asuvad Vana-Rooma linna Pollencia varemed, aga idapoolses osas võib käia Del-Draki koobastes. Kes armastavad helgemaid ekskursioone, neil tasub külastada saare iidsete kuningate vapustavat Almudaina lossi. Mallorcal on hästi välja arendatud infrastruktuur. Moodsate hotellide võrgustik, euroopalik mugavus ja esmaklassiline turistide teenindamine teevad puhkuse tõeliselt kuninglikuks.

Viimati muudetud Esmaspäev, 27 August 2018 14:28

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.