• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585
Luson

Lusoni saar on Filipiinide arhipelaagi suurim saar ja suuruselt maailmas seitsmeteistkümnendal kohal. Pindala suurus üle 104000 ruutkilomeetri, siin elab ligi 40 miljonit inimest, keda nimetatakse lusoniteks. Saarel on riigi kaks suuremat linna – pealinn Manila ja Filipiinide kõige suurema elanikonnaga Keson. Lusoni loodusega tutvumiseks tasub suunduda Kesoni rahvusparki või Zambale piirkonda, kus on Sagada koopad.

Negros

Negros on suuruselt kolmas Filipiinide arhipelaagi saar, asudes selle keskpaigas. Varem oli Negrose nimi Buglas (saare pärsimaalaste keeles „ära lõigatud“). Arvatakse, et ammu aega tagasi oli Negros suure maismaa osa, hiljem aga osutus sellest äralõigatuks jää-aegse maakoore tektooniliste nihete või merepinna tõusu tõttu. Saare esimesteks elanikeks olid mustanahalised hõimud, kes kuuluvad negriitode etnilisse gruppi.

Borakai

Borakai on Filipiinide hinnaline pärl! See imetilluke troopiline saareke on kõige populaarsem turistide seas, kes tulevad Filipiinidele, kuid hämmastab see, et siin puhates te seda ei tunneta! Mingit suurt rahvahulka te siin ei näe, vaid vaikus ja rahu, ja nimelt sellepärast siia tullaksegi – et puhata sulnilt kaunitel lumivalgetel liivarandadel.

Bohol

Bisaia saarte südames asuval Boholil ootavad teid Šokolaadikünkad (Chocolate Hills), kristalselt puhas vesi ja vaiksed lahesopid, lahked inimesed ja fantastiline veealune meremaailm (daivsaidid). See saar on ideaalne igat masti daiveritele: siin on kohad kallaka põhjaga ja püstloodis kaljud, suurepärane vee-alune maailm, piiramatud võimalused vee-aluste fotode tegemiseks!

Mindoro

Filipiinide suuruselt seitsmes saar Mindoro on sõna otseses mõttes looduseiluga üle ujutatud. Piki ebatasast rannikuäärt asub palju daivsaite. Mindoro roosakaspunased supelrannad, vaiksed lahesopid, madalad karid, meresügavusse peitunud karide nõlvad ja lugematud koralliaiad muudavad saare meresukeldujate paradiisiks.

Palavan

Nii Palavan kui ka sellele lähedalasuvad väiksemad saared on puutumatu looduse kuningriigiks. El Nido väiksed ja vaiksed abajad on maailma paremaid kohti veealuseks (maski ja akvalangiga) ujumiseks, korallikaljude ja karide vahel elutsevate kalade vaatlemiseks. Tõustes karstisaarte tippu, võite sealt näha suurepäraseid maastikke, samuti unikaalseid linde ja loomi, kes elutsevad üksnes siin.

Puerto Galera

Kuhu poole te Puerto Galeras viibides ka iganes suunduks, leiate igal pool kümnekonna kilomeetri raadiuses kümneid lahtesid ja vaikseid kohti, väikseid ja suuri saari. Sadu aastaid tagasi põgenesid siia hispaania galeoonid, praegu on enamus saari arenenud turismikeskusteks.

Sebu

Lõuna-Filipiinide kuningana tuntud Sebu saar on vanim ja maa suuruselt teine saar. Kuulus oma kaunite liivarandade, vanade kaitseehitiste, tormilise ööelu ja külalislahkete elanike poolest. Sebu saar tunneb õigusega uhkust oma suurepäraste daivsaitidega, mis asuvad vaid mõne minuti kaugusel Mactani lennuväljalt. Luksuslikes kohalikes hotellides on veealuseks seiklemiseks kõik vajalik olemas.

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.