• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Partnerid

Liisi Laen
BTA kindlustus
Salva kindlustus
Kidy Tour Estonia
TUI Baltics
Tez Tour
Novatours
St. Peterline
Cruiserline

Ekskursioonid mööd Tallinna

Ekskursioonid mööd Tallinna

1.Bussiekskursioon Tallinnas

Tere tulemast ülevaadeekskursioonidele mööda Tallinna kahekorrulise bussiga avatud ülaosaga (Hop-On Hop-Off). Reisi üldkestus on umbes 50 minutit. Tallinnas on 3 marsruuti. Te võite sisse ja maha tulla igal peatusel. Meie ekskursioonid on 8. keeles kommentaaridega varustatud: inglise, saksa, hispaania, itaalia, prantsuse, rootsi, soome ja vene. Vihma juhuks teie mugavust tagab lahtitõmmatav bussi katus.

2. Ekskursioon - meistrite linn

Jalgsiekskursioon , 2 tundi

Kõikidele loomingulistele inimestele meeldib see ekskursioon, kuna Te külastate mitte ainult Toompea ja all linna, vaateplatse, rahvakunsti meistrite kvartali, kirikuid, galeriisid ja suveniiripoode. Te võite meistrite juhtimisel teha suveniiri oma käega. Näiteks, Teil on võimalus teha värviklaasist riputust, värvida siidirätiku või Venetsia maski. Te saate osta suveniire, mis hakkavad Teid kodus rõõmustama.

3. Vanatallina legendid ja müüdid

Jalgsiekskursioon , 2 tundi

Mitte ühtegi linn Euroopas on varjatud muinasjutuga nii, nagu Tallinn. Nad on peegeldatud linna tänavate ja tornide nimetuses. Siin on Pühavaimu ja Viirastuse tänavad, aga kust said oma nimetust Neitsitorn, Lindamägi ja tuulelipp Vana Toomas, te saite teada selle põneva marsruudi jooksul. Taani kuninga aias Te kohtate möödunuid varje, saite teada imelikuid lugusid ja käite ebaharilikutes kohtades. Te näete maja, kus põrgu pühitses oma pulma ja kaeva, kus peitub ätt-veetevaim. Teile jutustatakse gertsogi muumia seiklustest ja viduste ja elurõõmuste vaimutest, ja ka palju muid saladusi avastatakse Teie jaoks.

4. Rock Al Maare – „ Kalju mere ääres"

Ekskursioon, 3 tundi

Nii nimetas oma mõisat Zirar de Suckhanton – ja just seal nüüd asub folkloori muuseum. Folkloori lageda taeva all muuseum asub mere ääres, maalilise maastikuga kõrgel rannaastangul. Museumis saab näha erineva aja ja Eesti regioonite taluhooneid, samuti veskeid, kooli, kõrtsi, sepikoda ja teisi hooneid, seotud talupoegate eluga... Muuseumi territooriumis tihti korraldavad laulu- ja tantsurahvapidustuseid, eriti rahvapidu päevadel, mis siin tähistatakse traditsiooniliselt.

5. Vanalinna seinad ja tornid

Ekskursioon, 2 tundi

Jalgsiekskursioonis te jalutate Tallinna kindlusemüüride mööda, mis piirab Vanalinna(tema pikk on umbes 2500 m). Te näete rohkearvuliseid torne ja tunnete keskaegse linna vaimu. Need tornid, nagu Kuldjala ja Neitsitorn punase kivikatusega, rõhutab keskaegse linna südamlikku vaimu.

6. Ranniku juttud

Autoekskursioon, 3 tundi

Te avate Tallinna enda jaoks täiesti uuest nurgast . Te näete, kui vanaaegsed hooned piirnevad kaasaegsega. St.Birgitta klooster jutustab Teile oma lugu, varjatud saladuskatte ja pärimusega. Romantiline kallas ja graаfi Orlovi loss, upputute soomuslaeva „Merineitsi" monument ja kvartal Rotermanni. Kadrioru loss – Peteri I vaimusünnitis – lemmik linnaelanike koht. Lauluväljak – traditsiooniline laulupidude koht.

7. Tallinna kirikud ja kloostrid

Jalgsiekskursioon, 2 tundi

Huvitav ja küllastunud ekskursioon, mille jooksul te näete „muud" Vanalinna, mida ei jõua näidata külalistele. 2 tunni jooksul te tutvute St. Peetri ja Pauli katooliku katedraaliga. Kui te soovite, te võite külastada uue dominikaanikloosteri kabelit XVII sajandi interjööriga, Niguste kirikut – õigeusklik Tallinna kirik. Pühavaimu kirik. Oleviste kirik, mida ehitasid skandinaavia kaupmehed ja mis on kõige suurim linnas ja kõrgeim Põhja-Euroopas. Kreeka-katooliku kirik, mis sai kultuuri looduskaitsealaks, ühendades Ida(õigeusk) ja Lääne(katolitsism).

8. Keila Joa

Autoekskursioon – 4 tundi

Keila Joa – maaliline park kastani puiesteega, armastuse sildadega, mõis ja Benckendorffi-Volkonsky perekonnakabel - kõik hingab siin ajalooga. Hamleti mägi – kaljud ja vapustav merevaade.

Viimati muudetud Pühapäev, 08 Juuni 2014 16:30

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.