• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585

Partnerid

Liisi Laen
Salva kindlustus
BTA kindlustus
Tez Tour
TUI Baltics
Kidy Tour Estonia
Novatours
St. Peterline
Cruiserline
Tallinn

Tallinn on Eesti pealinn. Suur reisi- ja mereveosadam. Aastal 2011 oli Tallinn Euroopa kultuuripealinnaks. See on tänapäevane euroopalik linn sajanditepikkuse ajalooga, kus on põimunud omavahel nii muinasaegne kui ka uued moevoolud. Tallinn on erinevatel aegadel kuulunud taanlastele, sakslastele, rootslastele, venelastele, siin on muistseid mälestusmärke rohkem kui teistes Euroopa linnades.

Pärnu

Pärnu on Eesti suvepealinn. Asudes 120 kilomeetri kaugusel Eesti pealinnast, meelitab see kaunis linn iga aastaga siia üha rohkem turiste. Ereda päikese linn, toredate supelrandade ja soolase mere, rikka kultuurielu ja paljude muude võimalustega võlub veetma puhkust just siin.

Tartu

Tartu on Eesti suuruselt teine linn ja eesti rahvuskultuuri häll. Nimelt siin pandi algus eesti kirjandusele ja siin asub Euroopa vanim ülikool. Tartu Ülikool, mis on asutatud aastal 1632, on linna uhkuseks, nimelt siin tehti sajandite vältel suuri teaduslikke avastusi. Tartu on kontrastide linn.

Rakvere

Rakvere on väike linn Eesti kirdeosas 98 kilomeetri kaugusel Tallinnast ning Lääne-Virumaa haldus-, majanduselu- ja kultuurikeskuseks. See linn on ideaalne külastamiseks neile, kes on väsinud pealinnamelust, ehk vastupidi, väikeste linnade liigsest vaikelust, sest Rakvere pakub mitut liiki linnapuhkuse omapärast sünteesi.

Saaremaa

Saaremaa on Eesti suurim saar. Saare pealinn Kuressaare on täis ajaloohõngu. Siin asub kesksegne Kuressaare loss-kindlus XIV.sajandist, üks vanematest Baltimaades. Kogu saarel valitseb rahulik ja heasoovlik õhkkond. Viimasel ajal areneb siin aktiivselt turismi- ja kuurordimajandus. Saaremaa on tuntud oma mugavate SPA-hotellidega, mis pakuvad kvaliteetset ravi ja meeldivat puhkust.

Muhu

Muhu on Eesti suuruselt kolmas saar, mis sajandite vältel on arenenud oma tempos. Saare traditsioonid on hästi teada kogu Eestis, kuulsad muhu pitsid on saanud eesti rahvaloomingu eredaks näiteks nagu laulud ja tantsudki. Vesteldes Muhu elanikega võib tunda aegade vältel säilinud uhkust oma saare ja selle vaimsete rikkuste üle.

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.