• Eesti
  • Русский
  • English (UK)
Tel: 585 32 585
Boca Chika

Boca Chika Asub 30km Santo-Domingost ja 5 minuti kaugusel rahvusvahelise lennujaamast. Juba 1920. aastal dominikaaniline eliit korraldas siin oma suveresidentsi. Boca Chika on üks kõige ilusamast rannast idarannikul. Kaitstud korralrahudega laguun ja valge, peen nagu jahu, liiv. Kõige elavam rand kagurannikul. Elu siin on "merengue" rütmis, mille meloodia on kuuldud paljudest restoraanidest, mis asuvad mere ääres. Rannik on kuulus oma suurepärase ranna ja suhkruroo põldude pärast.

Santo Domingo

Santo-Domingo on Dominikaani pealinn. Teda nimetatakse inimeste varanduseks, kui kõige iidne Uues Maailmas. Iga aasta turistide tuhanded tulevad Santo-Domingosse, et näha oma silmadega seda, mis annab kordumatu värvingut ja võlu selle linnale. Kohalik kliima on selline, et saab supelda ja päevitada nii suvel, kui ka talvel. Luksused Santo-Domingo hotellid on valmis võtma turiste aastaringselt . 4-ja 5-tärnilised hotellid pakkuvad ka oma spordi-ja ärikeskused, konverentsiruumid, spa-salongid, restoraanid, kasinood; korraldatakse ka meelelahussaated lastele. Santo-Domingo on valmis pakkuma võimalust turismi harrastajatele ja kõikidele soovijatele tutvuda linna ajalooga – külastada Kuninga lossi muuseumi, Kolumbi Lossi, Santa Maria la Menoori katedraali – kõige vanaaegne kirik Ameerikas, Dominikaani rahvase muuseum, ajaloo ja geograagia riigimuuseum.

Puerto Plata

Puerto Plata piirkoond ühendab mitmed kuurordid: Playa Dorada – iseseisev , kujundatud maitsega kuurordikompleks mis koosneb 13 hotellidest, millest igaühel on oma klubi Atlandi okeaani rannikul. Hotellis on golfiväljak, restoraanid, rannad, ratsutamine. Sosua – on väike linn suure suveniiri , baari, ja erineva meelahustuste valikuga. Kaberete – see on puhkus noortele: veesport, suurepärane köök ja uued tutvumised. Mõned inimesed nimetavad seda kohta ka „Merevaik kallas“ või, nagu domikaanlased nimetavad „ Ambra kallas“, kuna siin on üsna palju musta merevaike(ambra).

Juan Dolio

Juan Dolio – traditsiooniline merekurort, mis asub kagusaarel, 3- ja 4-tärniliste hotellidega, millest enamik asub Kariibi mere rannikul. See on ideaalne koht pealinna reisile, mis asub 50 km kaugusel. Hotellid asuvad 30-40 minuti bussisõidu kaugusel Santo-Domingo lennujaamast ja 4 tunni sõidu Purto Plata lennujaamast ja vaid 15 minuti kaugusel San Pedro de Makorisi linnast. Juan Dolio – on endine kaluriküla, tänapäeva see on väga pikk ja peenike mööda Kariibi mere ranniku riba.

Helista meile

(+372) 60 41 765
(+372) 585 32 585

Narva mnt.13A
9.00- 17.00
esmaspäev-reede


(+372) 66 17 312,
(+372) 66 17 315
info@albamare.ee
 

kiire reisiparing

 

Telli parimad pakkumised e-mailile!

Meie Facebookis

lastminute ee logo

Narva mnt.13A, kolmas korrus, 10151 Tallinn, Eesti (+372) 66 17 312 info@albamare.ee

Copyright © 2011-2014. All Rights Reserved.