Kamelya Collection

Kompleksi Kamelya Collection territooriumil on kolm hotelli: Kamelya K Club HV1, Kamelya K Club, Kamelya Selin. Millise hotelli  te ka ei valiks, saate kasutada kõikib võimalusi, välja arvatud peamiste restoranide külastus. Kompleksi pindala on 240 000 m2. Siin asub 12 basseini ja 500 meetri pikkune liivarand lamamistoolide, päikesevarjude ja rannarätikutega.

 Loodud on kõik võimalused aktiivseks puhkuseks veeliumägedel, jalgpalliväljakutel, kvartskattega tenniseväljakutel, fitnessikeskustes, mängutubades, saunades, korvpalli-, võrkpalli- ja golfiväljakutel. Mängida saab noolemängu, laulda karaoket, tegeleda vesiaeroobika, sukeldumise, laine- ja purjelauasõiduga. Õhtuti ootavad teid säravad diskod ja show´d. Siin saate puhkust nautida, teades kindlalt, et ka teie lapsed naudivad seda ja veedavad toredalt aega! Rõõmsameelsed vabaajajuhid lõbustavad teie lapsi miniklubis või teismeliste klubis, treenivad neid välibasseinis (220 ruutmeetrit) või veekeskuse basseinis (202 ruutmeetrit). Loomulikult on territooriumil ka mänguväljak ning hotelli restoranides pakutakse lastemenüüd. Saate nautida tõelist puhkust! See on tõesti suurepärane pakkumine neile, kellele meeldib puhata, lastega suvevaheaega veeta ja elu nautida.

Kompleks Kamelya  Collection asub Colakli turismikülas Manavgati linna lähedal kõigest 8 kilomeetri kaugusel Side linnast päikeselises ja külalislahkes Türgis. Loomulikult erinevad hotellid üksteisest ja lingile klõpsates saate valida majutuseks kõige sobivama.